Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 63
Előre
Olaszos » 2014-09-26 17:27:33
Sziasztok!
Játsza valaki ezt még online?Én probálom de a csatlakozásnál ezt írja:" unable to locate server for network connection test.please make sure your network settings are configured correctly"
Mi lehet a baj.Mindent megcsináltam amit irtak.(pes2009launcher,stb..
Játsza valaki ezt még online?Én probálom de a csatlakozásnál ezt írja:" unable to locate server for network connection test.please make sure your network settings are configured correctly"
Mi lehet a baj.Mindent megcsináltam amit irtak.(pes2009launcher,stb..
keresztesmarton » 2013-12-24 22:32:14
Sziasztok! azt szeretném kérdezni hogy ugye most töltöttem le a pes 2009-et és nem tudom hogy kell bele rakni a focicsukákat?
ha valaki tudja akkor lécci mondja el nekem emailbe:keresztesmarton@freemail.hu !!FONTOS!
ha valaki tudja akkor lécci mondja el nekem emailbe:keresztesmarton@freemail.hu !!FONTOS!
vee82 » 2011-05-20 18:01:38
SEGÍTSÉG!!!! Nagyon kezdő vagyok! Letöltöttem torrenttel a PES 2009 et és szeretnék mezeket szerkezteni de nem tudok! Nem tudom hogyan kell a márka jeleket ( nike,adidas,puma) letölteni és berakni a játékba! Ugyan ez a helyzet a címerekkel! Kérlek segítsetek lépésről-lépésre email: vee82@freemail.hu Köszi
attis66 » 2011-02-07 18:20:35
Sziasztok, még mindig nem működik a server
és még segitséget sem kapok
és még segitséget sem kapok
attis66 » 2011-02-04 16:16:56
Hali, már napok óta nem müködik a pes2009 server. Valaki segitsen , elöre is köszi!
ConStant » 2011-01-14 08:15:50
Üdv mindenkinek!
Ilyet én még nem tapasztaltam, ha tudna valaki magyarázatot adni, annak maximális tisztelet. A become a legend módban a MU-nál vagyok, és leszerzőtették Komant. A probléma az, hogy kicsit átszerkesztettem VOLNA, mert elég nyomorékul nézett ki, mindegy... a lényeg az, hogy sehol se találtam, se a Sampdorianál se a válogatottban, megnéztem a becserélhető magyar játékosoknál is. Gondoltam akkor a megannyi csoportból álló szerkesztett játékosoknál lesz, de ott se volt, keresőbe is beírtam, semmi. Dióhéjban a kérdés a következő: HOGY LEHET AZ, HOGY EGY JÁTÉKOS A BECOME A LEGEND MÓDBAN SZEREPEL, DE ALAPBÓL A JÁTÉKBAN NEM? Hát erre keresném a választ ennél a fórumnál is.
Köszönöm
Ilyet én még nem tapasztaltam, ha tudna valaki magyarázatot adni, annak maximális tisztelet. A become a legend módban a MU-nál vagyok, és leszerzőtették Komant. A probléma az, hogy kicsit átszerkesztettem VOLNA, mert elég nyomorékul nézett ki, mindegy... a lényeg az, hogy sehol se találtam, se a Sampdorianál se a válogatottban, megnéztem a becserélhető magyar játékosoknál is. Gondoltam akkor a megannyi csoportból álló szerkesztett játékosoknál lesz, de ott se volt, keresőbe is beírtam, semmi. Dióhéjban a kérdés a következő: HOGY LEHET AZ, HOGY EGY JÁTÉKOS A BECOME A LEGEND MÓDBAN SZEREPEL, DE ALAPBÓL A JÁTÉKBAN NEM? Hát erre keresném a választ ennél a fórumnál is.
Köszönöm
Ganszpa1999 » 2010-04-01 21:31:31
Hsz.: 2223
Minden játéknál így van ez,a tavalyi kicsit divatja múlt lesz,olvasgass a google-el a dolgok után.
aguero10 » 2010-02-15 20:52:27
Hsz.: 1015
Jó, ebben én nem tudok segíteni, mert nincs meg eredetiben a PES. De most már nem biztos, hogy sokan fognak segíteni, mert a PES 2009 topik már kicsit kihalt, inkább a PES 2010 topikba járnak az emberek. De hátha valaki még segít.


mazsola23 » 2010-02-15 19:08:21
ime: Nem regen kaptam meg a pes 09-et es szerettem volna kiprobalni online. A reggelessel es a belepessel nem is volt semmi gond, viszont jatek kozben nem tudom iranyitani a jatekosokat pedig az internet kapcsolatom is eleg gyors (24 mbs).
mazsola23 » 2010-02-15 16:26:56
Koszonom, hogy nem feltetlenul ram gondoltal. A gond az, hogy mar egy fel honapja fel tettem a kerdest es ennyi ideje szenvedek azzal, hogy tudjak online jatszani. A problema meg mindig ugyanaz.
CR7Honti » 2010-02-15 15:45:48
Az a kedvencem mikor valaki hirtelen regisztrál mert van egy gondja.Aztán ha 10percen keresztül nem kap választ kijelenti hogy szar az oldal.Mazsola nem feltétlenül rád gondoltam.
aguero10 » 2010-02-15 14:32:22
Hsz.: 1015
Hogyha nem válaszolna senki, mi értelme lenne feltenni a kérdést?


mazsola23 » 2010-02-14 23:18:06
Itt valaki neha valaszol is, vagy csak a kerdeseket teszik fel?
mazsola23 » 2010-01-24 12:01:32
Hello mindenki. Nem tudom talalkozott-e mar valaki ezzel a problemaval, de ha igen legyszi segitsen. Nem regen kaptam meg a pes 09-et es szerettem volna kiprobalni online. A reggelessel es a belepessel nem is volt semmi gond, viszont jatek kozben nem tudom iranyitani a jatekosokat pedig az internet kapcsolatom is eleg gyors (24 mbs). Elore is koszi.
Andrewboy » 2010-01-14 15:38:06
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy melyik patch-et érdemes letöltsem,mert az a helyzet h nem valami hűdejó a videokártyám (ATI Radeon 9200SE 128Mb) és letöltöttem a GCP 2.5-öt, 1 ideig működött és aztán 1iknapról a másikra fekete lett a fű.
Nekem azt javasolták h rakjam feljebb legalább mediumra a grafikát,de úgy meg nem indul el a játék!
Olyan patch-re lenne szükségem h a csapatnevek,címerek és mezek legyenek meg minden csapatnak, nem muszály a legfrissebbnek lennie és h működjön is a gépem,tudna valaki ilyen patch-et ajánlani?
Segítségeteket előre is köszi!
Olyan kérdésem lenne,hogy melyik patch-et érdemes letöltsem,mert az a helyzet h nem valami hűdejó a videokártyám (ATI Radeon 9200SE 128Mb) és letöltöttem a GCP 2.5-öt, 1 ideig működött és aztán 1iknapról a másikra fekete lett a fű.
Nekem azt javasolták h rakjam feljebb legalább mediumra a grafikát,de úgy meg nem indul el a játék!
Olyan patch-re lenne szükségem h a csapatnevek,címerek és mezek legyenek meg minden csapatnak, nem muszály a legfrissebbnek lennie és h működjön is a gépem,tudna valaki ilyen patch-et ajánlani?
Segítségeteket előre is köszi!
Hello!
vftslada » 2009-12-28 19:38:08
Hali!
Olvasgattam visszamenőleg ,de nem találtam leírást a megoldásról ,a gondom az lenne hogy amikor elindítom a pes-t csak egy fekete képernyő jön be és onnantól kezdve semmi,de ki sem fagy ,és nem is tölti be a játékot semmi csak a nagy feketeség
Szal örülnék ha megmondaná valaki mit csináljak
Köszi előre is!
Olvasgattam visszamenőleg ,de nem találtam leírást a megoldásról ,a gondom az lenne hogy amikor elindítom a pes-t csak egy fekete képernyő jön be és onnantól kezdve semmi,de ki sem fagy ,és nem is tölti be a játékot semmi csak a nagy feketeség
Szal örülnék ha megmondaná valaki mit csináljak
Köszi előre is!
aguero10 » 2009-12-27 18:55:16
Hsz.: 1015
Le kell töltened hozzá a kitservert, amit itt az oldalon megtalálsz, és asszem van a PES Iskolában egy bintérkép, aminek segítségével megtudhatod hova kell tenni a csukákat.


inklovics88 » 2009-12-27 01:20:48
Helló,sziasztok.Nekem olyan gondom lenne,hogy a 2009-be nem tom betenni a csukákat.Akárhogy próbálom nem megy.Béna vagyok hozzá.Remélem tud nekem valaki segíteni nagyon meg köszönném!!!
aguero10 » 2009-12-26 18:28:12
Hsz.: 1015
Azért mert a beállításban a részletesség low-ra van állítva. Ha GCP-vel játszol, minimum közepesre kell állítani a részletességet.


Andrewboy » 2009-12-26 17:48:01
Sziasztok!
Nem tudja vki h miért lehet az h a gyep fekete lett nekem?
Felraktam a GCP 2.5Full-t játszottam 2hétig vele vmit szerettem volna máég feltenni azt fekete lett a gyep,azóta újraraktam a játékot is meg a GCP-t is de semmi változás!
Segítséget előre is köszönöm!
Nem tudja vki h miért lehet az h a gyep fekete lett nekem?
Felraktam a GCP 2.5Full-t játszottam 2hétig vele vmit szerettem volna máég feltenni azt fekete lett a gyep,azóta újraraktam a játékot is meg a GCP-t is de semmi változás!
Segítséget előre is köszönöm!
Hello!
Zoolee76 » 2009-12-17 20:48:57
Kösz a választ!
Akkor buktam 8 ezret.
Ilyen az én formám!
Akkor buktam 8 ezret.
Ilyen az én formám!
Egy hosszú séta,egy rövid mólón...
Zoolee76 » 2009-12-17 19:59:47
Sziasztok!
A probléma az hogy meg van eredetiben a játék,de a dvdje összetört.
Letöltöttem warezról de a serial ugy eredeti,de nem tudom patchelni hiába installálom mindíg az alap verzióval megyek a netre!
Így ugyebár meg nem tudok senki ellen játszani.
Valakinek valami ötlete?!
Előre is köszi!
A probléma az hogy meg van eredetiben a játék,de a dvdje összetört.
Letöltöttem warezról de a serial ugy eredeti,de nem tudom patchelni hiába installálom mindíg az alap verzióval megyek a netre!
Így ugyebár meg nem tudok senki ellen játszani.
Valakinek valami ötlete?!
Előre is köszi!
Egy hosszú séta,egy rövid mólón...
knightlife » 2009-11-25 12:06:17
Sziasztok! Ha valaki tudna segíteni.... A problémám: feltettem a kitserver segítségével a Smoke Patch 1.75-öt! Nagyon állat minden friss, csapatnevek, logók, 2009-es átigazolások, mezek, labdák, stadionok és egyéb javítások, de a Master League-ban a csapatomat kicsit megkavarta, teljesen más nevek és arcok vannak, de a képességeik nem változtak.... Miért lehet ez? Valaki tud valamit????
aguero10 » 2009-11-11 15:32:51
Hsz.: 1015
Az az 1-es szám, az hogy hányas számú játékos, tehát ha te vagy a billentyűzettel, valaki más meg gamepaddal, akkor te vagy az 1-es, ő meg a 2-es. De úgy lehet kikapcsolni, hogy bemész a System Settingsbe, ott Controller Settings, ott Controller 1 vagy amelyiket át akarod állítani, azon belül Cursos Settings, és ott a Cursor Name-t átállítod None-ra, vagy Player Name-re.


Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 63
Előre

