Pro Evolution Soccer 2010

Megosztom az iWiW-en! Megosztom a Facebook-on! Megosztom a Twitter-en! Hozzáadom a Google könyvjelzőimhez! Hozzáadom a Startlapomhoz! Megosztom a MySpace-en! Könyvjelző és megosztás

A konami kiadta a 2010-es módot amelyben sok új dolog is található.A pes minden évben a Fifával folytatt harcot,és nagy versenyt vívnak egymással.Még a Fifa a konzolok tálján sokat újjított,és talán megisveri a Pes-t,de Pc táján a Pro evolution soccer nyerheti a küzdelmet.Lássuk mi minden van a Pro evolution soccer 2010-es játékban.
Licenszek

A francia Ligue 1 és az Erdivisie volt telyesen licenszelve míg a Spanyol ligából 12 csapat,az Olasz ligából 18 és a Barclays Premier League-ből 2 csapat volt licenszelve.A premier league-ban a Manchester United és Liverpool volt licenszelve.Van nagyon sok csapat amelyik egy ''rest of world'' ligában vannak (Sporting,Porto,Besiktas,Steaua,Wisla Krakowia stb)

Játékmódok



UEFA Champions League
Exhibition 
Master League
Become A Legend
League⋅Cup
Community
Online Training
Edit
Gallery
System Settings

Az Europa league a master ligában játszható!



Európa liga


Az európa liga az új licensz.Ez telyesen licenszelve van és a mester ligában játszhatunk vele.Barclays Premier league-ban 5-dikek vagy 6-dikak leszünk egy jó europa ligát játszunk majd:)



Mester Liga


A mester liga sokat változott.Eddig csak a második ligából lehetett kezdeni mostmár a szokásos helyről játszol.Habár első évben nincs Champions league de utána lesz.


Become a legend

Ez a mód is sokat változott.Készíthetsz saját játékost és ligát ahol kezdel.Ott 3 ajánlatot kapsz és ezután fejlődni is lehet.Úgy gondolom ez egy igazi jó mód lett.
  GalériaPro Evolution Soccer 2010  
  « vissza a tesztekhez  

Értékelés

Az értékeléshez be kell jelentkezned. Ha még nincs azonosítód, regisztrálj!

  pepsifoci.hu