Pro Evolution Soccer 2010
- Tesztplatform: PC
- —
- Írta: armin_fabian07
A konami kiadta a 2010-es módot amelyben sok új dolog is található.A pes minden évben a Fifával folytatt harcot,és nagy versenyt vívnak egymással.Még a Fifa a konzolok tálján sokat újjított,és talán megisveri a Pes-t,de Pc táján a Pro evolution soccer nyerheti a küzdelmet.Lássuk mi minden van a Pro evolution soccer 2010-es játékban.
Licenszek
A francia Ligue 1 és az Erdivisie volt telyesen licenszelve míg a Spanyol ligából 12 csapat,az Olasz ligából 18 és a Barclays Premier League-ből 2 csapat volt licenszelve.A premier league-ban a Manchester United és Liverpool volt licenszelve.Van nagyon sok csapat amelyik egy ''rest of world'' ligában vannak (Sporting,Porto,Besiktas,Steaua,Wisla Krakowia stb)
Játékmódok
UEFA Champions League
Exhibition
Master League
Become A Legend
League⋅Cup
Community
Online Training
Edit
Gallery
System Settings
Az Europa league a master ligában játszható!
Európa liga
Az európa liga az új licensz.Ez telyesen licenszelve van és a mester ligában játszhatunk vele.Barclays Premier league-ban 5-dikek vagy 6-dikak leszünk egy jó europa ligát játszunk majd:)
Mester Liga
A mester liga sokat változott.Eddig csak a második ligából lehetett kezdeni mostmár a szokásos helyről játszol.Habár első évben nincs Champions league de utána lesz.
Become a legend
Ez a mód is sokat változott.Készíthetsz saját játékost és ligát ahol kezdel.Ott 3 ajánlatot kapsz és ezután fejlődni is lehet.Úgy gondolom ez egy igazi jó mód lett.
A francia Ligue 1 és az Erdivisie volt telyesen licenszelve míg a Spanyol ligából 12 csapat,az Olasz ligából 18 és a Barclays Premier League-ből 2 csapat volt licenszelve.A premier league-ban a Manchester United és Liverpool volt licenszelve.Van nagyon sok csapat amelyik egy ''rest of world'' ligában vannak (Sporting,Porto,Besiktas,Steaua,Wisla Krakowia stb)
Játékmódok
UEFA Champions League
Exhibition
Master League
Become A Legend
League⋅Cup
Community
Online Training
Edit
Gallery
System Settings
Az Europa league a master ligában játszható!
Európa liga
Az európa liga az új licensz.Ez telyesen licenszelve van és a mester ligában játszhatunk vele.Barclays Premier league-ban 5-dikek vagy 6-dikak leszünk egy jó europa ligát játszunk majd:)
Mester Liga
A mester liga sokat változott.Eddig csak a második ligából lehetett kezdeni mostmár a szokásos helyről játszol.Habár első évben nincs Champions league de utána lesz.
Become a legend
Ez a mód is sokat változott.Készíthetsz saját játékost és ligát ahol kezdel.Ott 3 ajánlatot kapsz és ezután fejlődni is lehet.Úgy gondolom ez egy igazi jó mód lett.
| GalériaPro Evolution Soccer 2010 |
|---|
| « vissza a tesztekhez |
|---|
Értékelés
Az értékeléshez be kell jelentkezned. Ha még nincs azonosítód, regisztrálj!
| pepsifoci.hu |
|---|